ПЕРФОРМАНСИ НА КОИ МОЖЕТЕ ДА СМЕТАТЕ

ЗА НАС

Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd.
ШингФонг Пионер во електричниот кабел& Спојување на жици, цевководни цевки, цевки за водоснабдување, одводна цевка и соодветни фитинзи. Основана во 1996 година, ние ги продаваме нашите ПВЦ цевки и багажници во повеќе од 150 градови од дома и во странство поради искреноста и доверливиот квалитет на производот. Предност на ShingFong: Ние сме посветени на правење производи со висок квалитет по економична цена за да ви овозможиме да бидете поконкурентни на вашиот пазар. Среќни сме што правиме производи кои ги исполнуваат вашите спецификации. Можеме да направиме етикетирање на производот што може да му помогне на вашето име на бренд да добие маркетинг. Широк асортиман на спецификација на цевководи, багажници и...
 • 26 години
  Основана во 1995 година, Шингфонг има 26 години професионално искуство за производство на ПВЦ трупање и ПВЦ цевки
 • 30.000 тони
  Годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, полнење на најмалку 50x40GP контејнери месечно
 • 25.000 М²
  Зафаќа површина од 25.000 квадратни метри, 2 работилници и 3 магацини, 30 парчиња Автоматски производни линии
 • OEM/ODM
  OEM/ODM сопствени решенија. Бесплатна услуга за дизајн на надворешно пакување.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
МАЛИТИТЕ СЕ КОИ ПРАВАТ РАЗЛИКА

ПВЦ БАГАЖНИК& ПВЦ ВОЗВОД

 • Како да завршите 50 контејнери со цевка за цевки Shingfong PVC за 36 дена Како да завршите 50 контејнери со цевка за цевки Shingfong PVC за 36 дена
  Како да завршите 50 контејнери со цевка за цевки Shingfong PVC за 36 денаSihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци.Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе.Е-пошта:export@shingfong.comСЛЕДИ МЕ:Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.comФејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gLinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/Како да завршите 50 контејнери со цевка за цевки Shingfong PVC за 36 денаВе молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани.#Shingfong#PVC#Conduit#Pipe#Days#SF#Trunking#&#SFPVCTTrunking&Conduit#automaticpvckeychainmachine#electricalconduittypes#castersfor3/4pipe#carasambungbendbendpipaairPVC#emtpeebendungpipaairPVC#emtpeebendungpipaairPVC#emtpeedconduititedto
 • Најдобар снабдувач на ПВЦ преграда 100x50 mm Најдобар снабдувач на ПВЦ преграда 100x50 mm
  Започнете уште денес  ► најдобар добавувач на ПВЦ преграда 100x50 mm.Ќе ви кажеме за најдобриот добавувач на ПВЦ преграда 100x50 mm и со ентузијазам можеме да споделиме сè што знаеме за најдобриот снабдувач на ПВЦ преграда 100x50 mm со нашите гледачи! Погрижете се да го скршите копчето Like и да се претплатите на нашиот канал за да дознаете повеќе за најдобриот добавувач на Trunking 100x50 mm.Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци.Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе.Е-пошта:export@shingfong.comПогрижете се да добиете известување:Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.comДодај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gДодај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/најдобар снабдувач на ПВЦ преграда 100x50 mmВе молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани.#најдобар#добавувач#Багажник#100x50#mm#SF#PVC#&#Conduit#SFPVCTrunking&Conduit#clothingtransformation#InterlockingPVCFoorплочки#Како да се инсталираPvcпод#auraupvc#алуминиумvsupvcпрозореццена#alliahsface#18бојаpvcмашина за диспензирање#60инчен мијалникНе'рѓосувачкичеликТриназавршеназавршеназаедничка
 • Кина производители PPR цевки - Shingfong Кина производители PPR цевки - Shingfong
  Производители на PPR цевки Shingfong Кина - Shingfong, Shingfong има 150 работници, можеме да ги завршиме нарачките за кратко време, дури и со сложени барања за пакување.Предност: (1) Отпорност на висока температура: Максималната одржлива работна температура е до 70 Целзиусови степени, Максималната минлива температура е до 95 Целзиусови степени. (2) Зачувување на топлина: Ниска топлинска спроводливост која е само 1/1500 од месинг цевка и 1/250 од челична цевка. Нетоксични: никакви адитиви за тешки метали не би биле покриени со валкани или контаминирани со бактерија. (3) Отпорен на корозија: Се спротивстави на хемиски материи или на хемиска корозија на електрони. (4) Пониски трошоци за инсталација: Малата тежина и леснотијата на инсталација може да ги намалат трошоците за инсталација за дури 50% во однос на системот за метални цевки. (5) Поголем капацитет на проток: Мазните внатрешни ѕидови резултираат со помала загуба на притисок и поголем волумен од металните цевки. (6) Долг живот: Повеќе од 50 години во нормални услови. (7) Рециклирани и еколошки.
 • Вовед во Шингфонг ПВЦ ПВЦ со лак на подот Шингфонг Вовед во Шингфонг ПВЦ ПВЦ со лак на подот Шингфонг
  Шингфонг ПВЦ АРЦ КОТ е добро познат по својот издржлив и квалитет, познат е на југот на Кина. Дури и изложбената сала на кантонот саем, го користи нашиот подот Шингфонг. 1,  Материјал:  PVC 2, Мазна површина без никаква гребнатинка, Боја убава и сјајна, пристојно пакување 3, Лесно се отвора и затвора, практично притискање-влечење 4, По користењето, лесно и прилагодено поврзување со жици, сигурно инсталирање и е погодно за одржување и пребарување и размена5, Нормалниот век на употреба може да биде до 50 години
 • Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR
  Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR.Овој производ е безбеден за употреба. Се произведува во согласност со стандардите за безбедност што се користи за пиење.1. Еко-пријателски и побезбедна употреба, заштеда на енергија2. Отпорност на висока температура, отпорност на абење, отпорност на удар3. Мала тежина, помали трошоци за системот и одржување4. Добар работен век
 • Вовед во тоа како да го пронајдете најдобриот ПВЦ Транкинг 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис Shingfong Вовед во тоа како да го пронајдете најдобриот ПВЦ Транкинг 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис Shingfong
  како да го пронајдете најдобриот ПВЦ Транкинг 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис? Во ова видео, ќе ви покажам како да го пронајдете најдобриот PVC Trunking 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис?. Неопходно е секој да разбере како да го пронајдете најдоброто PVC Trunking 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис?. Уживајте и претплатете се на ова видео! Сакате повеќе? Проверете го мојот https://www.shingfong.com Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U одводни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com Погрижете се да добиете известување: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Додај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Додај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ како да го пронајдете најдобриот PVC Trunking 38x16 со добавувач на жлебови за вашиот бизнис? Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #најди#најдобро#ПВЦ#Багажник#38x16#жлеб#добавувач#бизнис?#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Conduit#FlooringOptionPvcLuxuryVinylTilePlanks#grooveattack#Flexi-TilesInterlockingPVCPhoorOptionsPvcLuxuryVinylTilePlanks#Grooveattack#Flexi-TilesInterlockingPVCPoodплочки за бањи#Разлика меѓу алуминиум&UpvcWindows# како да се поправи pvcвинил подот# автоматска pvckeychainmachine
 • Најдобар добавувач на пВЦ електрични цевки Најдобар добавувач на пВЦ електрични цевки
  Шингфонг е компанија со силна производствена сила, таа е способна ефикасно да произведува ПВЦ цевки. Шингфонг има 30 комплети автоматска опрема за производство, кои обезбедуваат брза испорака и стабилен квалитет.
 • Трговија на големо ДОСТОИНСТВО ПВЦ ФЛЕКСИБЕН ВОЗВОД со добра цена - Shingfong Трговија на големо ДОСТОИНСТВО ПВЦ ФЛЕКСИБЕН ВОЗВОД со добра цена - Shingfong
  Започнете денес ► Нигерија ПВЦ флексибилна цевка: водич чекор по чекор. Ќе ви кажеме за Нигерија ПВЦ флексибилни цевки за цевки: чекор по чекор водич и со ентузијазам можеме да споделиме сè што знаеме за Нигерија ПВЦ флексибилни цевки: чекор по чекор водич со нашите гледачи! Погрижете се да го скршите копчето „Ми се допаѓа“ и да се претплатите на нашиот канал за да дознаете повеќе за Nigeria PVC Flexible Conduit Pipe: водич чекор по чекор. Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com Погрижете се да добиете известување: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Додај ме на Твитер: https://twitter.com/shingfong8 Додај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Додај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ Нигерија ПВЦ флексибилна цевка: водич чекор по чекор Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #Нигерија#ПВЦ#флексибилен#проводник#цевка:#чекор#водич#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&Conduit#FlexibleFoldable#нигерискифилмови2020најнови целосни филмови#чакал-перфорирана цевка#нигерискамузичкалиста#нигериски#флексибилни соларни панели#cpvcсовети за инсталација
 • Професионални производители на ПВЦ цевки од Нигерија Достоинство Професионални производители на ПВЦ цевки од Нигерија Достоинство
  како да најдете и контактирате добавувачи за Dignity PVC Conduit во 2022 година Здраво момци! Денес ќе ви покажам како да најдете и контактирате добавувачи за Dignity PVC Conduit во 2022 година. Погледнете повеќе за да дознаете како да најдете и контактирате добавувачи за Dignity PVC Conduit во 2022 година, не заборавајте да го лајкнете и претплатите ова видео! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com БИДИ МОЈ ПРИЈАТЕЛ: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Додај ме на Твитер: https://twitter.com/shingfong8 Додај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Додај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ како да најдете и контактирате добавувачи за Dignity PVC Conduit во 2022 година Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #најди#и#контакт#добавувачи#Достоинство#ПВЦ#Кондуит#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&Conduit#InterlockingPVCFoorплочки#алуминиумvsupvcпрозорец#CeraPVCцистернанепролевањепроблем#cpvcpipefittingsonu#Flexi-TilesInterlockingPVCPoodплочкизабања#cpvcцевнацена#cpvcpipefitting
 • Професионални производители на ПВЦ трапзоидни трупови ПВЦ канали Професионални производители на ПВЦ трапзоидни трупови ПВЦ канали
  најдобар добавувач на ПВЦ трапзоиден трупен ПВЦ канал Во ова видео, ќе ви го прикажам најдобриот добавувач на ПВЦ трапзоиден багажник ПВЦ канал. Уживајте и претплатете се на ова видео! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com СЛЕДИ МЕ: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ најдобар добавувач на ПВЦ трапзоиден трупен ПВЦ канал Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #најдобар#добавувач#PVC#Trapzoid#Trunking#Duct#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Спроводник#производи од амазонски бањи#производи за почетнички шминка#Информации за индискиПВЦвинил подови#процес на инсталација на pvcподови#производи од амазон што ви требаат#автоматскаpvckeychainmachine#производи за прифатлива шминка#cpvcпроизводи за поставување
 • Нигерија Достоинство ПВЦ цевки добавувач на цевки& производители | Шингфонг Нигерија Достоинство ПВЦ цевки добавувач на цевки& производители | Шингфонг
  најдобар снабдувач на Нигерија Достоинство ПВЦ цевки цевки Здраво момци! Денес ќе ви покажам за најдобриот добавувач на Нигерија Достоинство ПВЦ цевки цевки. Гледајте повеќе за да дознаете за најдобриот снабдувач на Nigeria Dignity PVC Conduit Pipe, не заборавајте да лајкнете и да се претплатите на ова видео! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com СЛЕДИ МЕ: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ најдобар снабдувач на Нигерија Достоинство ПВЦ цевки цевки Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #најдобар#добавувач#Нигерија#Достоинство#PVC#Conduit#Pipe#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&Conduit#automaticpvclabelmachinemachine#cpvcpipefittingsonu#movebacktonigeria#hollowpiperailing#FlooringOptionPvcЛуксузниВинилниПлочкиТаски#Hydroscrubpipe#нигериски стилови
 • Кина производители на PVC Trunking 50x50 - Shingfong Кина производители на PVC Trunking 50x50 - Shingfong
  најдобриот кинески производител на PVC Trunking 50x50 Во ова видео, ќе ви го покажам најдобриот кинески производител на PVC Trunking 50x50. Уживајте и претплатете се на ова видео! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U одводни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци. Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе. Е-пошта:export@shingfong.com БИДИ МОЈ ПРИЈАТЕЛ: Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.com Додај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505 Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Додај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ најдобриот кинески производител на PVC Trunking 50x50 Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #кинески#најдобар#PVC#Trunking#50x50#производител#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Спроводник#флексибилнозаклучувањеpvcподни плочкиза бањи#Како да се инсталира пвцвинил#ИндискиПВЦвинил подинформации#разликапомеѓугоревцпрозорец&алуминиумски прозорец#Flexi-TilesInterlockingPVCFoorTiles#cpvcpipefittingsonu#процес на инсталацијанаpvcподови#Како да се инсталира cpvcцев во бања
22222
УСЛУГА, КВАЛИТЕТ И ЧЕСНОСТ

НАШАТА УСЛУГА

OEM / ODM

Shingfong е посветена секогаш да им обезбедува на своите клиенти достапни, висококвалитетни производи и одлична услуга за клиентите. Едношалтерски услуги, вклучително и претпродажна услуга, како што се деловни преговори, дизајнирање на план за продажба, анализа на пазарот, постпродажна услуга, како што се упатства за инсталација и гаранција за квалитет, овие услуги се обезбедуваат во текот на целиот процес.

Филозофија на Шингфонг: верност, взаемна корист.

Шингфонг Цел: да се обезбедат производи со висок квалитет и одлична услуга.

Цели на Шингфонг: Ревитализација на претпријатието, подобрување на ефикасноста, подобрување на квалитетот на животот на вработените.

Принцип Шингфонг: Строго следете го меѓународниот стандард ISO9001, поставете го и продолжете да го подобрувате системот на производи и услуги.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
НАША ПРЕДНОСТ

ПРОФЕСИОНАЛЕН ФОКУС

 • ФАБРИКА ДИРЕКТ

  Професионален производител од 1995 година

 • 30 ПРОИЗВОДНИ ЛИНИИ

  Двојни завртки екструдери на ПВЦ трупот и ПВЦ канал

 • БРЗА ИСПОРАКА

  Месечно вчитување мин. Контејнери од 50x40HQ

 • ОБЕЗБЕДЕТЕ УСЛУГА ОЕМ/ОДМ

  Повеќе од 200 различни калапи за OEM

ПРЕГЛЕД НА РАСТЕНИЈАТА

Најновиот блог

 • Трговија на големо со ПВЦ трупање со добра цена - Шингфонг
  Денес испорачавме контејнер од 2x40 стапки со ПВЦ трупот и додатоци. Постојат многу големини на ПВЦ багажник што треба да се вчита. Овие стоки се извезуваат во Перу.
 • Испорака 2x40HQ на ПВЦ трунк производи | Шингфонг
  Денес испорачавме 2x40HQ од PVC Trunking. Големина 16х16мм, 25х16мм, 40х25мм, 75х50мм, 100х100мм. Со ставање помала големина на пВЦ багажник во поголема големина, заштедува повеќе простор, најдобро искористувајќи го морскиот товар.
 • 2021 година најдобар снабдувач за SF заврши со вчитување 1x40HQ на PVC Trunking денес
  2021 година најдобар снабдувач за SF заврши со вчитување 1x40HQ на PVC Trunking денесВо ова видео, ќе ви го покажам најдобриот добавувач за 2021 година за SF завршено вчитување 1x40HQ на PVC Trunking денес. Неопходно е секој да разбере како најдобриот добавувач за 2021 година за SF заврши со вчитување 1x40HQ на PVC Trunking денес. Уживајте и претплатете се на ова видео!Сакате повеќе? Проверете го мојот https://www.shingfong.comSihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци.Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе.Е-пошта:export@shingfong.comПогрижете се да добиете известување:Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.comДодај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gДодај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/2021 година најдобар снабдувач за SF заврши со вчитување 1x40HQ на PVC Trunking денесВе молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани.#година#најдобар#добавувач#SF#заврши#вчитување#1x40HQ#PVC#Trunking#денес#&#Conduit#SFPVCTrunking&Спроводник#трансформација на боја# crossfit# азиско-девојка-трансформација#алуминиумvsupvc
 • како да пронајдете и контактирате со добавувачите за SF Доставете 2x40HQ на PVC Trunking денес во 2021 година
  SF испорача 2x40HQ на PVC Trunking денес во 2021 година. Е-пошта:export@shingfong.comSihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., е професионален производител ангажиран во високополимерни материјали, неговите главни производи се: PVC Cable Trunking, PVC Conduit, PVC-U дренажни цевки, PVC-U цевки за водоснабдување  и сродни додатоци.Шингфонг е основан во 1995 година, лоциран во бр. 168, патот Кингдонг, округот Донгченг, Сихуи Сити, провинцијата Гуангдонг, зафаќа површина од 38,8 хектари. Шингфонг има 30 комплети автоматски производствени линии, годишниот производствен капацитет е 30.000 тони, со излезна вредност од 30 милиони американски долари или повеќе.БИДИ МОЈ ПРИЈАТЕЛ:Проверете ја мојата веб-страница: https://www.shingfong.comДодај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/112249170635505Додај ме на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gДодај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/како да најдете и контактирате со добавувачите за SF Доставете 2x40HQ на PVC Trunking денес во 2021 годинаВе молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани.#најди#и#контакт#добавувачи#SF#Испорака#2x40HQ#PVC#Trunking#денес#&#Conduit#SFPVCTrunking&Кондуит#абгтрансформација#неверојатнатрансформација#специјалнаиспорака#задоволување на вар
БРЗ ОДГОВОР

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС

Chat with Us

Испратете го вашето барање