ЗА НАС
 • Пионер во електричниот кабел& Спојување на жици, цевководни цевки, цевки за водоснабдување, одводна цевка и соодветни фитинзи.
  Основана во 1996 година, ние ги продаваме нашите ПВЦ цевки и багажници во повеќе од 150 градови од дома и во странство поради искреноста и доверливиот квалитет на производот.
  Предност на ShingFong:
  Ние сме посветени на правење производи со висок квалитет по економична цена за да ви овозможиме да бидете поконкурентни на вашиот пазар.
  Среќни сме што правиме производи кои ги исполнуваат вашите спецификации.
  Можеме да направиме етикетирање на производот што може да му помогне на вашето име на бренд да добие маркетинг.
  Широкиот опсег на спецификации на цевководи, багажници и сродни фитинзи значи дека речиси секоја инсталација може да биде дизајнирана, специфицирана, изведена со сигурност.
  Вашата итна нарачка може да се заврши навреме за нашата производствена линија со висока ефикасност.
  Ако не можете да го најдете производот што ги задоволува вашите потреби, ве молиме контактирајте со нас.
  • 1996 година
   Основана во 1996 година
  • 150+
   Персонал на компанијата
  • 38,8 хектари Зафаќа површина од 38,8 хектари
  • OEM
   OEM сопствени решенија
  КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd.
  Бр. 68, патот Кингдонг, округ Донгченг, Сихуи Сити, провинција Гуангдонг, Кина
  • Факс:
   +86 758 3227907
  • Телефонски:
   +86 758 3227222
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86 13430255265
  • Име:
   Ms. Jessie Lai
  • WeChat:
   shingfong8
  СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС
  Chat with Us

  Испратете го вашето барање