• Најдобар ПВЦ багажник Пластичен Електричен Квадратен канал Каналета жица 15x10 16x16 30x15 40x16 40x25 Компанија - Shingfong Најдобар ПВЦ багажник Пластичен Електричен Квадратен канал Каналета жица 15x10 16x16 30x15 40x16 40x25 Компанија - Shingfong
  ПВЦ трупач од пластичен електричен квадрат Canaleta жица 15x10 16x16 30x15 40x16 40x25  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на сумирањето на пазарот. дефекти на минати производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на PVC Trunking Plastic Electric Square Canaleta Wire Duct 15x10 16x16 30x15 40x16 40x25 може да се приспособат според вашите потреби.
 • Најдобра Дубаи Електрични ПВЦ кабелски кабли 50x50 75x75 Квадратни кабли ПВЦ компанија - Шингфонг Најдобра Дубаи Електрични ПВЦ кабелски кабли 50x50 75x75 Квадратни кабли ПВЦ компанија - Шингфонг
  Дубаи Електричен ПВЦ кабелски кабли 50x50 75x75 Квадратни кабли ПВЦ  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. Шингфонг ги сумира дефектите на минатите производи и постојано ги подобрува. Спецификациите на Дубаи Електрични ПВЦ кабелски кабли 50x50 75x75 ПВЦ со квадратни кабли може да се приспособат според вашите потреби.
 • Прилагодени ѕидни ПВЦ жичени кабли за кабли со лепило Колумбија ПВЦ олуци 24x14, 16x16 производители | Шингфонг Прилагодени ѕидни ПВЦ жичени кабли за кабли со лепило Колумбија ПВЦ олуци 24x14, 16x16 производители | Шингфонг
  Ѕиден ПВЦ жичен кабелски кабел со лепило Колумбија ПВЦ олуци 24x14, 16x16  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн. и ужива добра репутација на пазарот. Шингфонг резимира дефектите на минатите производи и постојано ги подобрува. Спецификациите на ѕиден ПВЦ жичен кабел за кабли со лепило Колумбија ПВЦ олуци 24x14, 16x16 може да се приспособат според вашите потреби.
 • ПВЦ кабел со дебел ѕид Електричен 15x10mm ПВЦ кабелски канал со лента ПВЦ кабел со дебел ѕид Електричен 15x10mm ПВЦ кабелски канал со лента
  ПВЦ кабел со дебел ѕид Електричен 15x10mm ПВЦ кабелски канал со лента1) Можеме да направиме багажник на ПВЦ кабли во која било должина, како на пример 2 метри, 2,9 метри, 4 метри или до ваше барање.2) Можеме да направиме багажник за ПВЦ кабли со самолеплив/налепница во сина, бела, црвена боја.3) Имаме додатоци/приклучоци за багажник за ПВЦ кабли од 20x10 mm до 100x60 mm, како што се рамен агол, рамна маичка, внатрешен агол, надворешен агол, приклучок, спојка.4) Пакување:  парчиња во еден пакет, секој пакет во една пластична кеса за печатење или зависи од вас. Дизајнот на пластичната кеса ќе биде проѕирен или по барање на клиентите.5) Испорака: ќе ја вчитаме стоката за 7-10 дена откако ќе го добиеме депозитот од клиентот.
 • 2021 Електричен ПВЦ кабел за стегање Пластичен канал 40x25mm Пластичен канал 2021 Електричен ПВЦ кабел за стегање Пластичен канал 40x25mm Пластичен канал
  2021 Електричен ПВЦ кабел за стегање Пластичен канал 40x25mm Пластичен каналНашата фабрика за ПВЦ кабли Trunking се наоѓа во градот Сихуи, потребно е само еден час од Гуангжу до нашиот град со автомобил. Произведуваме широк опсег на кабли од ПВЦ кабли од 10x10mm до 200x100mm. Со искуство од повеќе од 18 години, ние сигурно ќе ви обезбедиме добар квалитет на PVC Cable Trunking со конкурентна цена.
Chat with Us

Испратете го вашето барање