• Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR
    Најдобар добавувач на цевки за топла и ладна вода PPR.Овој производ е безбеден за употреба. Се произведува во согласност со стандардите за безбедност што се користи за пиење.1. Еко-пријателски и побезбедна употреба, заштеда на енергија2. Отпорност на висока температура, отпорност на абење, отпорност на удар3. Мала тежина, помали трошоци за системот и одржување4. Добар работен век
  • Кина производители PPR цевки - Shingfong Кина производители PPR цевки - Shingfong
    Производители на PPR цевки Shingfong Кина - Shingfong, Shingfong има 150 работници, можеме да ги завршиме нарачките за кратко време, дури и со сложени барања за пакување.Предност: (1) Отпорност на висока температура: Максималната одржлива работна температура е до 70 Целзиусови степени, Максималната минлива температура е до 95 Целзиусови степени. (2) Зачувување на топлина: Ниска топлинска спроводливост која е само 1/1500 од месинг цевка и 1/250 од челична цевка. Нетоксични: никакви адитиви за тешки метали не би биле покриени со валкани или контаминирани со бактерија. (3) Отпорен на корозија: Се спротивстави на хемиски материи или на хемиска корозија на електрони. (4) Пониски трошоци за инсталација: Малата тежина и леснотијата на инсталација може да ги намалат трошоците за инсталација за дури 50% во однос на системот за метални цевки. (5) Поголем капацитет на проток: Мазните внатрешни ѕидови резултираат со помала загуба на притисок и поголем волумен од металните цевки. (6) Долг живот: Повеќе од 50 години во нормални услови. (7) Рециклирани и еколошки.
  • Најдобра PPR цевка за фабрика за ладна и топла вода Цена | Шингфонг Најдобра PPR цевка за фабрика за ладна и топла вода Цена | Шингфонг
    Професионално добро производство PPR Pipe for Cold and Hot Water, детали за PPR Pipe for Cold and Hot Water
Chat with Us

Испратете го вашето барање