Shingfong PVC trunking добавувач Контакт со нас Детали

Ако сте заинтересирани за ПВЦ електрично трупање и ПВЦ цевки, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта или мобилен телефон. Еве ги нашите детали за контакт.

Испратете го вашето барање

Контактирајте не:

Sihui Sou Lei Loey Technical Co., Ltd

Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd.

Адреса: бр.168, патот Кингдонг, округ Донгченг, Сихуи Сити, провинција Гуангдонг, Кина

Поштенски број:526200

Тел: +86-758-3227222

Факс: +86-758-3227907

http://www.shingfong.com


Лице за контакт: 

Г-ѓа Џеси Лаи

Заменик Генерален Директор

Мобилен: +86 13430255265

Тел: +86-758-3227222

Факс: +86-758 3227907

Е-пошта:export@shingfong.com

Wechat: shingfong8


Chat with Us

Испратете го вашето барање