PERFORMANCA QË MUND TË BANESISHNI

PËR NE

Sihui Shingfong Fabrika e Produkteve Plastike Co., Ltd.
ShingFong Pioneer në kabllon elektrike& Mbyllja e instalimeve elektrike, tubacioni i kanalit, tubacioni i furnizimit me ujë, tubacioni i kullimit dhe pajisjet përkatëse. Themeluar në vitin 1996, ne kemi shitur tubacionet tona PVC dhe trungun në më shumë se 150 qytete nga shtëpia dhe jashtë për shkak të sinqeritetit dhe cilësisë së produktit të besueshëm. Avantazhi i ShingFong: Ne jemi të përkushtuar për të bërë produkte me cilësi të lartë me një çmim ekonomik për t'ju lejuar të jeni më konkurrues në tregun tuaj. Ne jemi të lumtur të bëjmë produkte që plotësojnë specifikimet tuaja. Ne mund të bëjmë etiketim të produktit i cili mund të ndihmojë emrin e markës tuaj të fitojë marketingun. Gama e gjerë e specifikimeve të tubacioneve, trunkimeve dhe...
 • 26 vjet
  E themeluar në vitin 1995, Shingfong ka 26 vjet përvojë profesionale në prodhimin e tubave PVC dhe tubacioneve PVC
 • 30,000 ton
  Kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 ton, duke ngarkuar të paktën kontejnerë 50x40GP në muaj
 • 25,000 m²
  Mbulon një sipërfaqe prej 25,000 metra katrorë, 2 punishte dhe 3 magazina, 30 copë linja prodhimi automatik
 • OEM/ODM
  Zgjidhje me porosi OEM/ODM. Shërbim dizajni falas i paketimit të jashtëm.
LEXO MË SHUMË
JANË GJËRAT E VOGLA QË BËJNË NDRYSHIM

TRUNKING PVC& KËLLIM PVC

 • Kjo video do t'ju bëjë tub tubacioni PVC me prizë të garantuar Kjo video do t'ju bëjë tub tubacioni PVC me prizë të garantuar
  Kjo video do t'ju bëjë tub tubacioni PVC me prizë të garantuarNë këtë video, unë do t'ju tregoj se kjo video do t'ju bëjë tub tubacioni pvc me prizë të garantuar. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video!Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm.Shingfong u themelua në vitin 1996, ndodhet në Nr. 68, Rruga QingDong , Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me vlerë prodhimi prej 200 milionë juanë ose më shumë.Email:export@shingfong.comME NDIQ MUA:Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.comFacebook: https://www.facebook.com/112249170635505Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gLinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/kjo video do t'ju bëjë tub tubacioni pvc me prizë të garantuarju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar.#video#pvc#conduit#pipe# fole#garanted#SF#PVC#Trunking#&#Conduit#SFPVCTTrunking&Conduit#1/2drivesocket#Flexi-TilesInterlockingPVCfloorPVCPllaka#conduitologist#TrunkingWorldConduit#&#Conduit#
 • Furnizuesi më i mirë i tubave të ujit të nxehtë dhe të ftohtë PPR Furnizuesi më i mirë i tubave të ujit të nxehtë dhe të ftohtë PPR
  Furnizuesi më i mirë i tubave të ujit të nxehtë dhe të ftohtë PPR.Ky produkt është i sigurt për t'u përdorur. Prodhohet në përputhje me standardet e sigurisë së ujit të pijshëm.1. Përdorim miqësor ndaj mjedisit dhe më i sigurt, kursim energjie2. Rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj konsumit, rezistencë ndaj ndikimit3. Pesha e lehtë, kostot më të ulëta të sistemit dhe mirëmbajtjes4. Jetë e mirë shërbimi
 • Introto PVC tub tubacioni me përkulje të ftohtë Shingfong Introto PVC tub tubacioni me përkulje të ftohtë Shingfong
  Kontrolloje tani! Shitje në nxehtësi Tub tubacioni PVC me përkulje të ftohtë me cilësi të mirë, detaje rreth tubit të tubit PVC me përkulje të ftohtë, PPR tuba uji të nxehtë dhe të ftohtë
 • Hyrje në Shingfong Shingfong në dysheme me hark PVC Hyrje në Shingfong Shingfong në dysheme me hark PVC
  Shingfong PVC ARC FLOOR trunking është i njohur për qëndrueshmërinë dhe cilësinë e tij, është i famshëm në jug të Kinës. Edhe në sallën e ekspozitës së Panairit të Kantonit, ajo përdor trungun tonë të dyshemesë Shingfong. 1,  Materiali:  PVC 2, Sipërfaqe e lëmuar pa asnjë gërvishtje, Ngjyrë e bukur dhe me shkëlqim, paketim i mirë 3, Lehtë për t'u hapur dhe mbyllur, shtytje-tërheqje e përshtatshme 4, Pas përdorimit, instaloni me lehtësi dhe rregullim, instaloni në mënyrë të besueshme dhe është i përshtatshëm për mirëmbajtjen dhe kërkimin dhe shkëmbimin5, Jeta e përdorimit normal mund të jetë deri në 50 vjet
 • Furnizuesi më i mirë i tubave elektrikë PVC Furnizuesi më i mirë i tubave elektrikë PVC
  Shingfong është një kompani me fuqi të fortë prodhimi, është në gjendje të prodhojë tubacione PVC në mënyrë efikase. Shingfong ka 30 grupe të pajisjeve të prodhimit automatik, të cilat sigurojnë shpërndarje të shpejtë dhe cilësi të qëndrueshme.
 • DINJITET PVC FLESKIBLE me shumicë me çmim të mirë - Shingfong DINJITET PVC FLESKIBLE me shumicë me çmim të mirë - Shingfong
  Filloni sot ► Nigeria PVC Flexible Conduit Pipe: udhëzues hap pas hapi. Ne do t'ju tregojmë për tubacionin fleksibël të tubit PVC të Nigerisë: udhëzues hap pas hapi dhe jemi entuziastë për të ndarë gjithçka që dimë për tubacionin fleksibël të tubit PVC të Nigerisë: udhëzues hap pas hapi me shikuesit tanë! Sigurohuni që të thyeni butonin "Pëlqeje" dhe të abonoheni në kanalin tonë për të ditur më shumë rreth tubit të tubit fleksibël PVC të Nigerisë: udhëzues hap pas hapi. Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com Sigurohuni që të njoftoheni: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Më shto në Twitter: https://twitter.com/shingfong8 Më shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Më shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ Tub tubacioni fleksibël PVC të Nigerisë: udhëzues hap pas hapi ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #Nigeri#PVC#Flexible#Conduit#Tipe:#hap#uide#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&Përçues#FlexibleFoldable#filma nigeriane2020filma më të fundit#pipe me vrima me zhavorr#listë muzikore nigeriane#panele diellore fleksibël#cpvcpipeinstalimi
 • Prodhuesit profesionistë të tubave të tubave PVC me dinjitet të Nigerisë Prodhuesit profesionistë të tubave të tubave PVC me dinjitet të Nigerisë
  si të gjeni dhe kontaktoni furnitorët për Dignity PVC Conduit në 2022 Ckemi djema! Sot do t'ju tregoj se si të gjeni dhe kontaktoni furnitorët për Dignity PVC Conduit në 2022. Shikoni më shumë për të mësuar se si të gjeni dhe kontaktoni furnitorët për Dignity PVC Conduit në 2022, mos harroni të pëlqeni dhe abononi këtë video! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com BËHU MIK IM: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Më shto në Twitter: https://twitter.com/shingfong8 Më shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Më shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ si të gjeni dhe kontaktoni furnitorët për Dignity PVC Conduit në 2022 ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #gjen#dhe#kontakto#furnizuesit#Dignity#PVC#Conduit#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&kanali#Pllakat e dyshemesëPVC të ndërlidhura#aluminivsupvcdritare#CeraPVCcisternproblem rrjedhjes së tepërt#cpvcpipefittingsonu#Pllakat Flexi-Pllakat e ndërthururaPVCPllakatPVCpërbanjo#cpvcpipeçmimi#cpvcpipefitting
 • Prodhuesit profesionistë të tubave PVC Trapzoid Trunking Prodhuesit profesionistë të tubave PVC Trapzoid Trunking
  furnizuesi më i mirë i tubit PVC Trapzoid Trunking PVC Në këtë video, unë do t'ju tregoj furnizuesin më të mirë të tubit PVC Trapzoid Trunking PVC. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com ME NDIQ MUA: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ furnizuesi më i mirë i tubit PVC Trapzoid Trunking PVC ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #më e mira#furnizuesi#PVC#Trapzoid#Trunking#Duct#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Përçues#produktet e banjës së amazonit#emri i produkteve të kozmetikës fillestare#informacion për dyshemenë e brendshmePVCVinil#procesi i instalimit të dyshemesë pvc#produktet e amazonit që keni nevojë#makinë automatikepvçkyçë#makinerie të përballueshme për kozmetikë#cpvcEmri i tubit
 • Hyrje se si të gjeni më të mirë PVC Trunking 38x16 me furnizues groove për biznesin tuaj Shingfong Hyrje se si të gjeni më të mirë PVC Trunking 38x16 me furnizues groove për biznesin tuaj Shingfong
  si të gjeni më të mirën PVC Trunking 38x16 me furnizuesin groove për biznesin tuaj? Në këtë video, unë do t'ju tregoj se si të gjeni PVC Trunking 38x16 me furnizuesin më të mirë për biznesin tuaj?. Është thelbësore për secilin të kuptojë se si të gjesh PVC Trunking 38x16 më të mirë me furnizuesin groove për biznesin tuaj?. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video! Dua më shumë? Shikoni https://www.shingfong.com tim Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com Sigurohuni që të njoftoheni: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Më shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Më shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ si të gjeni më të mirën PVC Trunking 38x16 me furnizuesin groove për biznesin tuaj? ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #gjen#më të mirë#PVC#Trunking#38x16#groove#furnizues#biznes?#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&kanali#Opsioni i dyshemesëPvcPllakat luksoze me pllaka vinili#sulmi me rrathë#Pllakat fleksibëlPllakat e dyshemesëPVCPllakat për banjot#Dallimi ndërmjet aluminit&UpvcWindows#si të rregulloni dyshemenë pvcvinyl#automaticpvçinxhiri i makinës
 • Furnizuesi i tubave për tuba PVC Dignity Nigeria& prodhuesit | Shingfong Furnizuesi i tubave për tuba PVC Dignity Nigeria& prodhuesit | Shingfong
  furnizuesi më i mirë i tubacionit të tubacionit PVC Dinjiteti Nigeria Ckemi djema! Sot do t'ju tregoj në lidhje me furnizuesin më të mirë të tubacionit të tubave PVC Dinjiteti Nigeria. Shikoni më shumë për të mësuar rreth furnizuesit më të mirë të tubit tubacioni PVC Dinjiteti Nigeria, mos harroni të pëlqeni dhe abononi këtë video! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com ME NDIQ MUA: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ furnizuesi më i mirë i tubacionit të tubacionit PVC Dinjiteti Nigeria ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #më e mira#furnizuesi#Nigeri#Dignity#PVC#Conduit#Tube#SF#Trunking#&#SFPVCTrunking&Përçues#makinë e prodhimit automatik të pvklave#cpvcpipefittingsonu#movebacktonigeria#piperrailing hollow#FlooringOptionPvcPllakat luksozeVinylPllaka#HydroscrubTip#styles nigerian
 • Prodhuesit e Kinës PVC Trunking 50x50 - Shingfong Prodhuesit e Kinës PVC Trunking 50x50 - Shingfong
  prodhuesi më i mirë i Kinës PVC Trunking 50x50 Në këtë video, unë do t'ju tregoj prodhuesin më të mirë të Kinës PVC Trunking 50x50. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com BËHU MIK IM: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Më shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Më shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ prodhuesi më i mirë i Kinës PVC Trunking 50x50 ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #Kina#më e mira#PVC#Trunking#50x50#prodhuesi#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Tubi#fleksitilendërmbylljepvcdyshemepër banjot#Si të instaloni pvcvinyl#informacion të dyshemesë indialePVCvinil#diferencë ndërmjet lartvcdritares&dritare alumini#Flexi-TilesInterlockingPVCFloorPllaka#cpvcpipefittingsonu#procesi i instalimitofpvcdysheme#Howtoinstallcpvcpipenëbanjo
 • Fabrika më e mirë profesionale Çmim i mirë Venezuela Kompania Goulotte Plastike PVC me përmasa të plota me porosi - Shingfong Fabrika më e mirë profesionale Çmim i mirë Venezuela Kompania Goulotte Plastike PVC me përmasa të plota me porosi - Shingfong
  Fabrika profesionale Çmimi i mirë Venezuela Goulotte plastike me madhësi të plotë në Venezuelë  krahasuar me produkte të ngjashme në treg, ajo ka avantazhe të pakrahasueshme të jashtëzakonshme për sa i përket performancës, cilësisë, pamjes, etj., dhe gëzon një reputacion të mirë në treg. Shingfong përmbledh defektet e produktet e kaluara dhe vazhdimisht i përmirëson ato. Specifikimet e Goulotte plastik PVC me madhësi të plotë, me çmim të mirë për fabrika profesionale, Venezuela, mund të personalizohen sipas nevojave tuaja.
22222
SHËRBIM, CILËSISË DHE NDERSHMËRI

SHËRBIMI JONË

OEM / ODM

Shingfong është e përkushtuar që gjithmonë t'u ofrojë klientëve të saj produkte të përballueshme, me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Shërbimet me një ndalesë, duke përfshirë shërbimin para shitjes, si negociatat e biznesit, hartimi i planit të shitjeve, analiza e tregut, shërbimi pas shitjes, si udhëzimi i instalimit dhe garancia e cilësisë, këto shërbime ofrohen gjatë gjithë procesit.

Filozofia Shingfong: Besnikëria, Përfitimi i ndërsjellë.

Qëllimi Shingfong: të ofrojë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer.

Objektivat e Shingfong: Rivitalizimi i Ndërmarrjes, Rritja e Efikasitetit, Përmirësimi i cilësisë së jetës së stafit.

Parimi Shingfong: Ndiqni rreptësisht standardin ndërkombëtar të ISO9001, vendosni dhe vazhdoni të përmirësoni sistemin e produkteve dhe shërbimeve.

LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Avantazhi ynë

FOKUSI PROFESIONAL

 • FABRIKE DIREKT

  Prodhues profesional që nga viti 1995

 • 30 LINJA PRODHIMTARE

  Ekstruderët me dy vida të tubave PVC dhe tubave PVC

 • DORËZIM I SHPEJTË

  Min. ngarkimi mujor. Kontejnerë 50x40HQ

 • Ofroni SHËRBIM OEM/ODM

  Më shumë se 200 kallëpe të ndryshme për OEM

PËRMBLEDHJE E BIMËVE

Vlog-u i fundit

 • Transport me shumicë PVC Trunking me çmim të mirë - Shingfong
  Sot ne dorëzuam kontejnerin 2x40 ft me Trunking PVC dhe aksesorët. Ka shumë madhësi të trungut PVC për t'u ngarkuar. Këto mallra eksportohen në Peru.
 • Dërgesë 2x40HQ e produkteve PVC Trunking | Shingfong
  Sot ne dorëzuam 2x40HQ të PVC Trunking. Madhësia 16x16mm, 25x16mm, 40x25mm, 75x50mm, 100x100mm. Duke vendosur madhësinë më të vogël të trungut PVC në madhësi më të madhe, kursen më shumë hapësirë, duke shfrytëzuar sa më mirë transportin detar.
 • Furnizuesi më i mirë i vitit 2021 për SF përfundoi ngarkimin 1x40HQ të PVC Trunking sot
  Furnizuesi më i mirë i vitit 2021 për SF përfundoi ngarkimin 1x40HQ të PVC Trunking sotNë këtë video, unë do t'ju tregoj furnizuesin më të mirë të vitit 2021 për ngarkimin e përfunduar SF 1x40HQ të PVC Trunking sot. Është thelbësore që secili të kuptojë se si furnizuesi më i mirë i vitit 2021 për SF përfundoi ngarkimin 1x40HQ të PVC Trunking sot. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video!Dua më shumë? Shikoni https://www.shingfong.com timSihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm.Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë.Email:export@shingfong.comSigurohuni që të njoftoheni:Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.comMë shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gMë shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/Furnizuesi më i mirë i vitit 2021 për SF përfundoi ngarkimin 1x40HQ të PVC Trunking sotju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar.#viti#më i mirë#furnizuesi#SF#mbaroi# ngarkimi#1x40HQ#PVC#Trunking#sot#&#Conduit#SFPVCTrunking&kanal#transformim ngjyrash#ndërpërshtatje#transformim aziatik foshnje#aluminivsupvc
 • si të gjeni dhe kontaktoni furnizuesit për SF Dorëzoni 2x40HQ të PVC Trunking sot në 2021
  SF dorëzon 2x40HQ të PVC Trunking sot në 2021. Email:export@shingfong.comSihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm.Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë.Bëhu shoku im:Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.comMë shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0gMë shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/si të gjeni dhe kontaktoni furnizuesit për SF Dorëzoni 2x40HQ të PVC Trunking sot në 2021ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar.#gjen#dhe#kontakto#furnizuesit#SF#Dorëzimi#2x40HQ#PVC#Trunking#sot#&#Conduit#SFPVCTrunking&Përçues#abgtransformim#transformim i mahnitshëm#shpërndarje speciale#atsfyingslime
PËRGJIGJE E SHPEJTË

LIKONI ME NE

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj