• Hyrje në Shingfong Shingfong në dysheme me hark PVC Hyrje në Shingfong Shingfong në dysheme me hark PVC
  Shingfong PVC ARC FLOOR trunking është i njohur për qëndrueshmërinë dhe cilësinë e tij, është i famshëm në jug të Kinës. Edhe në sallën e ekspozitës së Panairit të Kantonit, ajo përdor trungun tonë të dyshemesë Shingfong. 1,  Materiali:  PVC 2, Sipërfaqe e lëmuar pa asnjë gërvishtje, Ngjyrë e bukur dhe me shkëlqim, paketim i mirë 3, Lehtë për t'u hapur dhe mbyllur, shtytje-tërheqje e përshtatshme 4, Pas përdorimit, instaloni me lehtësi dhe rregullim, instaloni në mënyrë të besueshme dhe është i përshtatshëm për mirëmbajtjen dhe kërkimin dhe shkëmbimin5, Jeta e përdorimit normal mund të jetë deri në 50 vjet
 • Kina prodhuesit e trungut të dyshemesë me hark PVC - Shingfong Kina prodhuesit e trungut të dyshemesë me hark PVC - Shingfong
  Filloni sot   ► Trunking më i mirë i dyshemesë PVC Shingfong (udhëzuesi i blerësve 2022). Ne do t'ju tregojmë për Trunking dyshemeje PVC më të mirë Shingfong (udhëzuesi i blerësve 2022) dhe jemi entuziastë të ndajmë me shikuesit tanë gjithçka që dimë për Trunking PVC më të mirë Shingfong (2022) me shikuesit tanë! Sigurohuni që të thyeni butonin "Pëlqim" dhe të abonoheni në kanalin tonë për të ditur më shumë rreth Trunking dyshemesë PVC më të mirë Shingfong (udhëzuesi i blerësve 2022). Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com Bëhu shoku im: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Më shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g Më shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ Trunking më i mirë i dyshemesë PVC Shingfong (udhëzuesi i blerësve 2022) ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #më e mira#Shingfong#PVC#Det#Trunking#(2022#udhëzues# blerës)#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Tubi#Si të instaloni qilimin e dyshemesë PVC#dritare aluminivsupvcdritare#auraupvc#12ngjyrëpvcmakine dispenzuese#Balkondizajnimi i dyshemesë përdhes#më i miri dyshemenë në Indi
 • Prodhuesit e personalizuar të Arc Groove nga Kina Prodhuesit e personalizuar të Arc Groove nga Kina
  Prodhuesit e Shingfong Customized Arc Groove nga Kina, Shingfong mbulon një sipërfaqe prej 25,000 M², përmban 2 fabrika të prodhimit, 3 magazina si dhe ndërtesa zyrash.përshkrim i produktit 1)  Material: PVC. 2) Standardi i testimit:  EN 61357:2007. 3)  Pamja e jashtme:  sipërfaqe e lëmuar pa asnjë gërvishtje, Ngjyrë e bukur dhe me shkëlqim, paketim i denjë. 4)  Përdorimi:  Për instalime elektrike të brendshme, duke mbrojtur telin nën 1200v. 5)  Efekti:  Pas përdorimit, instalimi i lehtë dhe i shkurtuar, instalimi i besueshëm dhe është i përshtatshëm për mirëmbajtje, kërkim dhe shkëmbim. 6)  Jetëgjatësia:  Jeta e përdorimit normal mund të jetë deri në 50 vjet. 7) Përdorimet:  Elektrike ose ndërtimore. E shkëlqyeshme për instalime elektrike në dysheme dhe e përshtatshme për çdo zonë publike, përdoret për instalimin e telave telefonike, kabllove dhe kabllove të rrjetës nën dysheme. Bërja e një zgjedhjeje popullore për sallat e ekspozitës, zyrat dhe ambientet e shitjes me pakicë dhe gjimnazet, dyqanet e mëdha, supermarketet dhe vendndodhjet e tjera publike. Karakteristikat kryesore 1)  Rezistenca:  Nëse përkuleni, nuk mund të jetë më e lehtë për t'u thyer. 2)  Ngurtësia:  Aftësia nën presion, rezistencë e lartë ndaj ndikimit. 3)  Rezistencë ndaj zjarrit:  Rrëshirë PVC rezistente ndaj flakës, rezistente ndaj djegies së lartë, vetë-shuarje e shpejtë. 4)  Rezistenca ndaj korrozionit:  rezistenca ndaj lagështirës, ​​acidit dhe alkalit, duke siguruar një kosto më të ulët mirëmbajtjeje dhe një jetë më të gjatë të performancës. 5)  Jo përçues:  izolim i shkëlqyer i energjisë elektrike, i cili i reziston tensionit 25 kv, duke siguruar një sistem të sigurt. 6)  Instalimi:  lehtë për t'u hapur dhe mbyllur, me shtytje të përshtatshme, i instaluar me çimentim tretës dhe bashkim filetimi.
 • Kina Prodhuesit e Fabrikës së Trunking të Dyshemesë me Hark PVC me cilësi më të mirë - Shingfong Kina Prodhuesit e Fabrikës së Trunking të Dyshemesë me Hark PVC me cilësi më të mirë - Shingfong
  Shingfong Kinë Prodhuesit e fabrikës së trungut të dyshemesë me hark PVC të cilësisë më të mirë - Shërbimi Shingfong, OEM/ODM është i disponueshëm, për dizajn të veçantë të strukturës së trungut PVC, ne mund të bëjmë kallëp të ri.Pyesni online! Prodhimi profesional i trungut të dyshemesë me hark PVC, detaje rreth Trunking dyshemesë me hark PVC, Trunking më i mirë PVC nga Fabrika e Produkteve Plastike Shingfong
 • Trunkim profesional i dyshemesë me hark PVC me prodhues të ndarjeve Trunkim profesional i dyshemesë me hark PVC me prodhues të ndarjeve
  Trunking dyshemeje me hark PVC profesional 11 me prodhuesit e ndarjeve.Funksioni i tij është në ekuilibër të përsosur me cilësinë dhe jetën e tij të shërbimit.Shingfong PVC Arc Floor Trunking i mbështetur me shirit të dyanshëm të cilësisë së lartë, i përdorur për instalime elektrike të përhershme në dysheme për të lehtësuar kalimin e karrocave dhe për të shmangur pengimin, veçanërisht në vende publike, si qendrat tregtare, spitalet dhe stacionet.Fundi i kanalit mund të ngjitet me shirit të dyfishtë dhe më pas fiksohet lehtësisht në dysheme.
 • e ardhmja e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje) e ardhmja e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje)
  Filloni sot ► e ardhmja e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje).Ne do t'ju tregojmë për të ardhmen e trungut të dyshemesë PVC në vitin 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje) dhe jemi entuziastë të ndajmë gjithçka që dimë për të ardhmen e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje) me shikuesit tanë! Sigurohuni që të thyeni butonin "Pëlqeje" dhe të abonoheni në kanalin tonë për të ditur më shumë për të ardhmen e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje).Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm.Shingfong u themelua në vitin 1996, ndodhet në Nr. 68, Rruga QingDong , Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me vlerë prodhimi prej 200 milionë juanë ose më shumë.Email:export@shingfong.comBËHU MIK IM:Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.comMë shto në Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505e ardhmja e trungut të dyshemesë PVC në 2021 (dhe pse duhet t'i kushtoni vëmendje)ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar.#future#pvc#floor#trunking#(and#should#pay#attention)#boatfloors#custompvcpatch#bestwoodenfloorbrandsinindia#AngloIndianFloorMountedSanitarywareCommode#canheatedtilefloorgoinbathroom#bestflooringfordogkennel#3dflooringmats#Balconydesigngroundfloor#caramenyambungpipaHDPEdenganPVC#bigtilesforfloor#aluminiumvsupvcwindowsprice#automaticpvclabelmachine
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj