• Prodhuesit profesionistë të tubave PVC Trapzoid Trunking Prodhuesit profesionistë të tubave PVC Trapzoid Trunking
    furnizuesi më i mirë i tubit PVC Trapzoid Trunking PVC Në këtë video, unë do t'ju tregoj furnizuesin më të mirë të tubit PVC Trapzoid Trunking PVC. Shijojeni dhe abonohuni në këtë video! Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong u krijua në vitin 1995, ndodhet në Nr. 168, Rruga QingDong, rrethi Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, dhe mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me një vlerë prodhimi prej 30 milion USD ose më shumë. Email:export@shingfong.com ME NDIQ MUA: Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.shingfong.com Facebook: https://www.facebook.com/112249170635505 Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIE3xabptq6VuzCHwRTvV0g LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sf-pvc-trunking-conduit/ furnizuesi më i mirë i tubit PVC Trapzoid Trunking PVC ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar. #më e mira#furnizuesi#PVC#Trapzoid#Trunking#Duct#SF#&#Conduit#SFPVCTrunking&Përçues#produktet e banjës së amazonit#emri i produkteve të kozmetikës fillestare#informacion për dyshemenë e brendshmePVCVinil#procesi i instalimit të dyshemesë pvc#produktet e amazonit që keni nevojë#makinë automatikepvçkyçë#makinerie të përballueshme për kozmetikë#cpvcEmri i tubit
  • Shitje me shumicë PVC Trapezoid Trunking me cilësi të lartë Shitje me shumicë PVC Trapezoid Trunking me cilësi të lartë
    Shitje me shumicë PVC Trapezoid Trunking me cilësi të lartë• Gjatësia standarde: 2000mm• Ngjyra standarde: E bardhë• Siguroni mbrojtje të madhe kabllore• Termoplastik rezistent ndaj goditjeve dhe vetë-shuarës• Material pa plumbVeçori• Veshjet e integruara jo rrëshqitëse dhe dizajnet unike të kapakut sigurojnë që mbulesa e kanalit të mos rrëshqasë pasi të instalohet ose gjatë dridhjeve;• Qoshet dhe skajet e lëmuara që nuk do të gërryejnë instalimet elektrike ose nuk do të irritojnë duart;•Materiali PVC pa plumb i formuluar posaçërisht plotëson kërkesat për retardantin e flakës.
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj