Shingfong PVC Trunking Furnizuesi Na kontaktoni Detaje

Nëse jeni të interesuar për tubacionin elektrik PVC dhe tubacionin PVC, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni me email ose celular. Këtu janë detajet tona të kontaktit.

Dërgoni kërkesën tuaj

Na kontaktoni:

Sihui Sou Lei Loey Technical Co., Ltd

Sihui Shingfong Fabrika e Produkteve Plastike Co., Ltd.

Adresa: Nr.168, Rruga Qingdong, Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, Kinë

Kodi Postar:526200

Tel: +86-758-3227222

Faks: +86-758-3227907

http://www.shingfong.com


Personi kontaktues: 

Znj.Jessie Lai

Zëvendës Administratori i Përgjithshëm

Celular: +86 13430255265

Tel: +86-758-3227222

Faks: +86-758 3227907

Email:export@shingfong.com

Wechat: shingfong8


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj