Tub tub elektrik PVC 20mm tub pvc lakimi me një prizë fundore

Dërgoni kërkesë tani

Përçues elektrik PVC Shingfong

Real Estate Ndertimore Dekorative 40mm 2.3mm

1) Tubi elektrik Shingfong PVC është një tub që përdoret për të mbrojtur dhe drejtuar instalimet elektrike në një ndërtesë ose strukturë jondërtuese. 

2) Përçuesi PVC Shingfong kryesisht ka dy lloje: kanal të ngurtë dhe kanal fleksibël.

3) Tubacioni PVC Shingfong siguron mbrojtje shumë të mirë për përcjellësit e mbyllur nga ndikimi, lagështia dhe avujt kimikë.

4) Përçuesi PVC Shingfong mund të instalohet nën tokë midis ndërtesave, strukturave ose pajisjeve për të lejuar instalimin e kabllove të energjisë dhe komunikimit.

5) Ka pajisje elektrike të projektuara për qëllimin që mund të përdoren për të lidhur kanalin PVC Shingfong.


Dërgoni kërkesë tani

* Gama e plotë e specifikimeve: më shumë se 200 madhësi dhe trashësi të ndryshme
* Shërbim i shkëlqyer: i orientuar nga klienti
* Cilesi e larte
* Cmim i mire
* Dorëzimi i shpejtë
* Na dërgoni pyetje, ne do të përgjigjemi në 10 minuta!!! (ora e Kinës 8:00-24:00)

Dërgoni kërkesën tuaj

Veçori e tubit PVC Shingfong:

1) Ndikimi dhe presioni i mbajtjes;

2) Mund të varroset në beton;

3) Kundër plakjes dhe pa ndryshim të ngjyrës;

4) I papërshkueshëm nga lagështia, rezistenca ndaj acidit dhe alkalit;

5) Sapo largohet nga zjarri, zjarri në kanalin PVC Shingfong shuhet menjëherë;

6) Dimensionet e ndryshme të disponueshme;

7) Shërbimi OEM dhe ODM i ofruar;

8) Dy lloje kryesore: tub PVC i drejtë, tub PVC me kthesë të ftohtëtelefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj