Tub plastik ROHS me ngjyrë të bardhë 25 mm për kanalin kabllor PVC të Filipineve

Dërgoni kërkesë tani

Detaje të shpejta

Vendi i origjinës:  Guangdong, Kinë

Emri i markës: Shingfong ose OEM

Numri i modelit: SF

Materiali: PVC

Specifikimi: OD 10mm-50mm

Gjatësia: 1m-6m

Trashësia: deri tek blerësi

Standardi: ISO9001:2015, ISO 9001:2015

Emri i produktit: Lista e madhësive të tubave PVC elektrike

Ngjyra: e bardhë e zezë gri ose deri tek blerësi

Përvoja: më shumë se 20 vjet

Lloji i biznesit: prodhues

Artizanatit produktiv: Nxjerrja

Mostra falas: Në dispozicion

Madhësia: 101 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

Pajisjet: bashkim, bërryl, kuti rrethore, majë, etj


Dërgoni kërkesë tani

Tub plastik ROHS me ngjyrë të bardhë 25 mm për kanalin kabllor PVC të Filipineve

Veçori:

Jo përçues: Izolim i mirë, duke siguruar një sistem të sigurt

Sipërfaqe e lëmuar:  Koeficient i vogël fërkimi për të siguruar që kabllot të kalojnë pa probleme

Rezistent ndaj zjarrit:  Vetë-fikëse, nuk mbështet djegien

Rezistenca ndaj korrozionit:  Rezistent ndaj acideve, bazave dhe kripërave, duke siguruar një kosto më të ulët mirëmbajtjeje dhe një jetë më të gjatë të performancës

Rezistenca në goditje:  Rezistente ndaj ngjeshjes dhe goditjes, e përshtatshme për t'u futur në beton

Instalim i lehtë:  çimento tretës dhe bashkim filetimi


Dërgoni kërkesën tuaj

 

Specifikim produkti:

Materiali: PVC e re e ngurtë, PVC ngadalësuese inflamatore

Certifikata: GB/T19001-2008,ISO9001:2008

Ngjyrë:    Sipas blerësit, nuk ka njollë dhe plakje, rezistente ndaj UV

Erë:    pa aromë, mjedisore

Pamja: Paketim i rregullt i rrumbullakët, i lëmuar, i lehtë, i bukur

 


Veçori:

Jo përçues: Izolim i mirë, duke siguruar një sistem të sigurt

Sipërfaqe e lëmuar:  Koeficienti i vogël i fërkimit për të siguruar që kabllot të kalojnë pa probleme

Rezistent ndaj zjarrit:  Vetë-shuarje, nuk mbështesin djegien

Rezistenca ndaj korrozionit:  Rezistent ndaj acideve, bazave dhe kripërave, duke siguruar një kosto më të ulët të mirëmbajtjes dhe një jetë më të gjatë të performancës

Forca e ndikimit:  Rezistent ndaj ngjeshjes dhe goditjes, i përshtatshëm për t'u futur në beton

Instalim i lehtë:  çimento tretës dhe bashkim filetimi

 

Aplikacion:

1. Instalimi i instalimeve elektrike

2. Paraqitja e kabllove të zonës publike

3. Sistemi i sigurisë dhe mbrojtjes

4. Kablloja e brendshme

5. Kabllo nëntokësore


Aftësia për furnizim

Lista e tubave PVC 2900 ton/ton në muaj


Detajet e paketimit

pako me qese polifonike të printuara ..1-50 copë për pako.,


Port

GUANGZHOU / SHENZHEN


Afati i pagesës: T/T 

Afati i dorëzimit: FOB Guangzhou/Shenzhen

Koha e dërgimit:  përgjithësisht 7-10 ditë pas vendosjes  porosia, varet nga sasia.


Përshtatje: Çdo ngjyrë, madhësi, trashësi, logo, etj.. varet nga kërkesa e klientëve, gjithashtu mund të bëjë model të ri për klientët.


telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj