Përçues elektrik me tub teli të fabrikës në Kinë

Dërgoni kërkesë tani

Përçues elektrik me tub teli të fabrikës në Kinë  

1, forca mekanike e tubit të tubit PVC:

Me cilësi të lartë Forca e rezistencës ndaj presionit të tubit me kabllo/teli PVC me ngjyrë, rezistencë ndaj forcës së presionit të jashtëm, rezistencë ndaj goditjes, forcë kushte të mira për të gjitha llojet e punimeve të tubacioneve.

2, montimi PVC për izolim elektrik:

Tubacionet fleksibël të kabllove/telave PVC janë plot avantazhe në izolimin elektrik për tubacionet me tela dhe kabllo, telat dhe tubacionet e ndërtesave.

3, ndërtim i thjeshtë:

Ndërtim lidhjet e tubave PVC shpejt dhe lehtë për ndërmarrjet elektrike, kështu që projekti i ndërtimit ka kosto të ulët

4, Diametri i rregullt:

10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm


Dërgoni kërkesë tani

Përçues elektrik me tub teli të fabrikës në Kinë

Detaje të shpejta

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë

Emri i markës: Shingfong ose OEM

Numri i modelit: SF

Materiali: PVC

Specifikimi: OD 10mm-50mm

Gjatësia: 1m-6m

Trashësia: deri tek blerësi

Standard: GB/T19001-2015, ISO9001:2015

Emri i produktit: Lista e madhësive të tubave PVC elektrike

Ngjyra: e bardhë e zezë gri ose deri tek blerësi

Përvoja: më shumë se 25 vjet

Lloji i biznesit: prodhues

Artizanatit produktiv: Nxjerrja

Mostra falas: Në dispozicion

Madhësia: 10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

Pajisjet: bashkim, bërryl, kuti rrethore, majë, etj


Dërgoni kërkesën tuaj

Përçues elektrik me tub teli të fabrikës në Kinë  

Detaje të shpejta

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë

Emri i markës: Shingfong ose OEM

Numri i modelit: SF

Materiali: PVC

Specifikimi: OD 10mm-50mm

Gjatësia: 1m-6m

Trashësia: deri tek blerësi

Standard: GB/T19001-2015, ISO9001:2015

Emri i produktit: Lista e madhësive të tubave PVC elektrike

Ngjyra: e bardhë e zezë gri ose deri tek blerësi

Përvoja: më shumë se 25 vjet

Lloji i biznesit: prodhues

Artizanatit produktiv: Nxjerrja

Mostra falas: Në dispozicion

Madhësia: 10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

Pajisjet: bashkim, bërryl, kuti rrethore, majë, etj

 

1, forca mekanike e tubit të tubit PVC:

Me cilësi të lartë Forca e rezistencës ndaj presionit të tubit me kabllo/teli PVC me ngjyrë, rezistencë ndaj forcës së presionit të jashtëm, rezistencë ndaj goditjes, forcë kushte të mira për të gjitha llojet e punimeve të tubacioneve.

2, montimi PVC për izolim elektrik:

Tubacionet fleksibël të kabllove/telave PVC janë plot avantazhe në izolimin elektrik për tubacionet me tela dhe kabllo, telat dhe tubacionet e ndërtesave.

3, ndërtim i thjeshtë:

Ndërtim lidhjet e tubave PVC shpejt dhe lehtë për ndërmarrjet elektrike, kështu që projekti i ndërtimit ka kosto të ulët

4, Diametri i rregullt:

10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

 

 

1. objektet e dritës, transportit dhe trajtimit:

Tubat PVC janë materiale jashtëzakonisht të lehta, për trajtimin, ngarkimin dhe shkarkimin, duke kursyer punën dhe të përshtatshëm në ndërtim.

2, Montimi i murit PVC, rezistencë e shkëlqyer kimike:

Tubat PVC kanë rezistencë të shkëlqyer ndaj acidit, alkalit, korrozionit, të cilat janë të përshtatshme për përdorim në ndërtime industriale.

3, Rezistenca e lëngut për montim në mur PVC:

Tub PVC me mur të lëmuar të montuar në mur, rezistenca e lëngut, koeficienti i vrazhdësisë është vetëm 0,009, më i ulët se tubi tjetër, në të njëjtën rrjedhje, diametri mund të reduktohet

 

 

Paketimi: Copë në një pako, secila pako në një qese plastike printimi ose plotësojnë kërkesat tuaja.

Dorëzimi: Dërgohet brenda 15 ditëve pas pagesës.

Aftësia e furnizimit: 3000 ton/ton në muaj

 

1). Mostra falas: Në dispozicion

2). Shërbimi OEM / ODM: Ofertë

(Në fakt, çdo madhësi / ngjyrë / logo mund të personalizohet ~ Do të bëhej edhe myk i ri..)

3).24 orë shërbim online

Çdo ide apo pyetje, ju lutemi na kontaktoni: 

telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj