Tub fleksibël me tela PVC të bardhë, Madhësia me shumicë OD25*1,2 mm Tub i ngurtë i tubit PVC

Dërgoni kërkesë tani

Tub fleksibël me tela PVC të bardhë, Madhësia me shumicë OD25*1,2 mm Tub i ngurtë i tubit PVC  


Jo përçues: Izolim i mirë, duke siguruar një sistem të sigurt

Sipërfaqe e lëmuar:  Koeficienti i vogël i fërkimit për të siguruar që kabllot të kalojnë pa probleme

Rezistent ndaj zjarrit:  Vetë-shuarje, nuk mbështesin djegien

Rezistenca ndaj korrozionit:  Rezistent ndaj acideve, bazave dhe kripërave, duke siguruar një kosto më të ulët të mirëmbajtjes dhe një jetë më të gjatë të performancës

Forca e ndikimit:  Rezistent ndaj ngjeshjes dhe goditjes, i përshtatshëm për t'u futur në beton

Instalim i lehtë:  çimento tretës dhe bashkim filetimi


Aplikacion:

1. Instalimi i instalimeve elektrike

2. Paraqitja e kabllove të zonës publike

3. Sistemi i sigurisë dhe mbrojtjes

4. Kablloja e brendshme

5. Kabllo nëntokësore

 

 

• Përdorimi komercial, industrial dhe komunal

• Rezistent ndaj korrozionit

• Jo Magnetike dhe jogalvanike

• Vetë-shuarje

• Rezistente ndaj goditjeve

 


Dërgoni kërkesë tani

Tub fleksibël me tela PVC të bardhë, Madhësia me shumicë OD25*1,2 mm Tub i ngurtë i tubit PVC

Specifikim produkti:

Materiali: PVC i ri i ngurtë, PVC ngadalësues inflamator

Certifikata: GB/T19001-2015, ISO9001:2015

Ngjyra: Deri blerësi, pa njollë dhe plakje, rezistente ndaj UV-së

Erë:    pa aroma, mjedisore

Pamja: Paketim i rregullt i rrumbullakët, i lëmuar, i lehtë dhe i bukur


Dërgoni kërkesën tuaj

Tub fleksibël me tela PVC të bardhë, Madhësia me shumicë OD25*1,2 mm Tub i ngurtë i tubit PVC  

1, objektet e lehta, transporti dhe trajtimi:
Tubi PVC është një material shumë i lehtë, trajtimi, ngarkimi dhe shkarkimi, ndërtimi i përshtatshëm, mund të kursejë punën.
2, tub PVC rezistencë e shkëlqyer kimike:
Tub PVC ka acid të shkëlqyer, alkali, rezistencë korrozioni, përdorimi i industrisë kimike për shumë përshtatje.
3, rezistenca e lëngut të tubave PVC:
Tub PVC me mur të lëmuar, rezistenca e lëngut, koeficienti i vrazhdësisë është vetëm 0,009, më i ulët se tubi tjetër, në të njëjtën rrjedhje, diametri mund të reduktohet.
4, forca mekanike e tubit PVC:
Forca e rezistencës ndaj presionit të tubit PVC, rezistencë ndaj forcës së presionit të jashtëm, rezistencë ndaj goditjes, forcë kushte shumë të mira për të gjitha llojet e punimeve të tubacioneve.
5, tub PVC për izolim elektrik:
Tub PVC plot me izolim elektrik të shkëlqyer për tubacionet me tela dhe kabllo, telat dhe tubacionet e ndërtesave.
6, tubi PVC nuk ndikon në cilësinë e ujit:
Tub PVC nuk ndikohet nga testet e shpërbërjes konfirmuan cilësinë e ujit, tubacionet e ujit për momentin janë tubacionet më të mira.
7, ndërtim i thjeshtë:
Ndërtimi i nyjeve të tubave PVC shpejt dhe me lehtësi, kështu që projekti i ndërtimit ka kosto të ulët.

Së dyti

 

Superioriteti:

1.       Sipërfaqja e lëmuar dhe koeficienti i vogël i fërkimit e bëjnë tubin e kanalit PVC të duket bukur dhe nuk do të thyente sipërfaqen e kabllit.

2.       Përbërësi veçanërisht kimik mbron tubin tonë të tubacionit PVC nga gërryerja nga miu/insekti.

3.       Aftësi shumë të izoluar. Tubi ynë i tubacionit PVC nuk do të prishet në dielektrikë të ngurtë, edhe nëse plotëson zbulimin galvanik 25 KV.

4.       Ky tub tubacioni PVC funksionon në mënyrë perfekte gjatë testimit të rezistencës ndaj erozionit.

5.      Këto tuba tubacioni PVC përputhen me Standardin Kombëtar GB/T9001-2000, standardin Gjermani Din 8077/8078.

6.       Tubi ynë i tubacionit PVC ishte ngjitur me ISO9001& Autentifikimi 8760 orëve dhe kishte marrë certifikatën CE.

7.       Ne kishim qenë prodhues tubash për më shumë se 10 vjet, dhe ne jemi të mirë në këtë.

8.       Ne jemi prodhues, jo kompani tregtare. Meqenëse ne mund t'ju ofrojmë çmim më konkurrues.

 

 

Ne mund të bëjmë tub PVC me prizë në çdo ngjyrë që dëshironi.  

 Ne kemi tub tubacioni fleksibël PVC në 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm.

 Ne kemi pajisje të ndryshme fleksibël të tubave PVC që ju të zgjidhni. 

 

Paketimi:   copa në një pako, çdo pako në një qese printimi plastike ose sipas jush. Dizajni i qeseve plastike do të jetë transparent ose sipas kërkesës së klientit.

 

Transporti: Ne do t'i ngarkojmë mallrat në 7-10 ditë pasi të marrim depozitën nga klienti.

 

Avantazhi:

 1).Personalizimi: Çdo ngjyrë, madhësi, trashësi në varësi të kërkesës së klientit, gjithashtu mund të hapë model të ri për klientët.

 2). QC: Anëtarët tanë të QC të cilët janë të rreptë, me përvojë dhe teknikë..

 3). Koha e dorëzimit: 5-10 ditë përfundoni një kub të lartë

 4). Detajet e paketimit: tub kabllo PVC 25 copë në një pako, çdo pako në një qese plastike printimi ose plotësoni kërkesën tuaj.

 5) Afati i pagesës: T/T, 30% si depozitë, 70% në shikim të kopjes BL 

 

Certifikatat


telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj