Tub me tel tub kabllor PVC me diametër elektrik PVC

Dërgoni kërkesë tani

Tub me tel tub kabllor PVC me diametër elektrik PVC  

1. objektet e dritës, transportit dhe trajtimit:

Tubi PVC është një material shumë i lehtë, trajtimi, ngarkimi dhe shkarkimi, ndërtimi i përshtatshëm, mund të kursejë punën.

2. Tub PVC rezistencë të shkëlqyer kimike:
Tub PVC ka acid të shkëlqyer, alkali, rezistencë korrozioni, përdorimi i industrisë kimike për shumë përshtatje.

3. Rezistenca e lëngut të tubit PVC:
Tub PVC me mur të lëmuar, rezistenca e lëngut, koeficienti i vrazhdësisë është vetëm 0,009, më i ulët se tubi tjetër, në të njëjtën rrjedhje, diametri mund të reduktohet.


Dërgoni kërkesë tani

Tub me tel tub kabllor PVC me diametër elektrik PVC

Shingfong ofron një linjë të plotë të tubave PVC të ngurtë, kanale dhe pajisje të lakueshme. Zbatimi i tyre rekomandohet veçanërisht në ndërtesat me përqendrim të lartë njerëzish ose asetesh, si ndërtesat e banimit, zyrat, spitalet, shkollat ​​dhe hotelet. Përçuesi dhe kanali PVC Shingfong janë provuar të qëndrueshëm dhe efektiv për vite me performancë pa mirëmbajtje në aplikime nëntokësore, të mbyllura dhe të ekspozuara.


Dërgoni kërkesën tuaj

Tub me tel tub kabllor PVC me diametër elektrik PVC  


== DETAJE TË SHPEJTA ==>>>

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë

Emri i markës: Shingfong ose OEM

Numri i modelit: SF

Materiali: PVC

Specifikimi: OD 10mm-50mm

Gjatësia: 1m-6m

Trashësia: deri tek blerësi

Standard: GB/T19001-2015, ISO9001:2015

Emri i produktit: Lista e madhësive të tubave PVC elektrike

Ngjyra: e bardhë e zezë gri ose deri tek blerësi

Përvoja: më shumë se 25 vjet

Lloji i biznesit: prodhues

Artizanatit produktiv: Nxjerrja

Mostra falas: Në dispozicion

Madhësia: 10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

Pajisjet: bashkim, bërryl, kuti rrethore, majë, etj

 

== MADHËSIA& PARAMETRI ==>>>

Diametri     Trashësia       Paketimi

(mm)          (mm)        (copë/pako)

Ф10         1.10          50

Ф16         1.10, 1.30          30

Ф20         1.20, 1.40          25

Ф25         1.30, 1.60          20

Ф32         1.70, 2.00          10

Ф40         1.80, 2.20          10

Ф50         2.00, 2.50           5

 

== TIPAR ==>>>

Jo përçues: Izolim i mirë, duke siguruar një sistem të sigurt

Sipërfaqe e lëmuar:  Koeficienti i vogël i fërkimit për të siguruar që kabllot të kalojnë pa probleme

Rezistent ndaj zjarrit:  Vetë-shuarje, nuk mbështesin djegien

Rezistenca ndaj korrozionit:  Rezistent ndaj acideve, bazave dhe kripërave, duke siguruar një kosto më të ulët të mirëmbajtjes dhe një jetë më të gjatë të performancës

Forca e ndikimit:  Rezistent ndaj ngjeshjes dhe goditjes, i përshtatshëm për t'u futur në beton

Instalim i lehtë:  çimento tretës dhe bashkim filetimi

 

== PAKETIMI& DORËZIMI ==>>>

Paketimi: Copë në një pako, secila pako në një qese plastike printimi ose plotësojnë kërkesat tuaja.

Dorëzimi: Ne do të ngarkojmë mallrat në 7-10 ditë pasi të marrim depozitën nga klienti.

Aftësia e furnizimit: 3000 ton/ton në muaj

 

== PËRDORIMI ==>>>

1. Instalimi i instalimeve elektrike

2. Paraqitja e kabllove të zonës publike

3. Sistemi i sigurisë dhe mbrojtjes

4. Kablloja e brendshme

5. Kabllo nëntokësore

 

== APLIKIMI ==>>>

1) Zgjidhni një përshtatje pranverore me madhësinë e tubit PVC.

2) Lakoni tubin pasi të keni futur sustën në vendin e tubit ku duhet të përkulet.

3) Tubi PVC mund të përkulet nga 5° deri në 180 ° pa thyer.

4) Klienti mund ta instalojë tubin në qoshe pa përdorur bërryl.

 

== PËRPARËSI ==>>>

1) Mostra falas: Në dispozicion

2) Përshtatje: Çdo ngjyrë, madhësi, trashësi në varësi të kërkesës së klientit, gjithashtu mund të hapë model të ri për klientët.

3) QC: Anëtarët tanë të QC të cilët janë të rreptë, me përvojë dhe teknikë..

4) Koha e dërgimit: 5-10 ditë përfundoni një kub të lartë

5) Detajet e paketimit: Trunking kabllo PVC 25 copë në një pako, çdo pako në një qese plastike printimi ose plotësoni kërkesën tuaj.

6) Kushtet e pagesës: T/T, 30% si depozitë, 70% në shikim të kopjes BL 

7) 24 orë shërbim online: Çdo ide apo pyetje, ju lutemi na kontaktoni: export@shingfong.com


telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj