Tub PVC Tajlandë kundër zjarrit Tub PVC plastik 16 mm Tub tubacioni portokalli

Dërgoni kërkesë tani

Tub PVC Tajlandë kundër zjarrit Tub PVC plastik 16 mm Tub tubacioni portokalli  

Ne mund të bëjmë tub PVC me prizë në çdo ngjyrë që dëshironi.  

Ne kemi tub tubacioni fleksibël PVC në 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm.

Ne kemi pajisje të ndryshme fleksibël të tubave PVC që ju të zgjidhni. 


Dërgoni kërkesë tani

Tub PVC Tajlandë kundër zjarrit Tub PVC plastik 16 mm Tub tubacioni portokalli

1, Forca mekanike e tubit të tubit PVC: Forca e rezistencës ndaj presionit të tubit me kabllo/teli me ngjyrë PVC me cilësi të lartë, rezistencë ndaj forcës së presionit të jashtëm, rezistencë ndaj ndikimit, forcë kushte të mira për të gjitha llojet e punimeve të tubacioneve.

2, montimi i PVC për izolimin elektrik: Tubat fleksibël të kabllove/telave PVC janë plot avantazhe në izolimin elektrik për kanalet e telave dhe kabllove, telat dhe tubacionet e ndërtesave.

3, ndërtim i thjeshtë: nyje tubacioni PVC ndërtimi shpejt dhe me lehtësi për ndërmarrjet elektrike, kështu që projekti i ndërtimit ka kosto të ulët

4, Diametri i rregullt: 10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm


Dërgoni kërkesën tuaj

Tub PVC Tajlandë kundër zjarrit Tub PVC plastik 16 mm Tub tubacioni portokalli  

== DETAJE TË SHPEJTA ==>>>

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë

Emri i markës: Shingfong ose OEM

Numri i modelit: SF

Materiali: PVC

Specifikimi: OD 10mm-50mm

Gjatësia: 1m-6m

Trashësia: deri tek blerësi

Standard: GB/T19001-2015, ISO9001:2015

Emri i produktit: Lista e madhësive të tubave PVC elektrike

Ngjyra: e bardhë e zezë gri ose deri tek blerësi

Përvoja: më shumë se 25 vjet

Lloji i biznesit: prodhues

Artizanatit produktiv: Nxjerrja

Mostra falas: Në dispozicion

Madhësia: 10 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm

Pajisjet: bashkim, bërryl, kuti rrethore, majë, etj

 

== MADHËSIA& PARAMETRI ==>>>

Diametri     Trashësia       Paketimi

(mm)          (mm)        (copë/pako)

Ф10         1.10                  50

Ф16         1.10, 1.30          30

Ф20         1.20, 1.40          25

Ф25         1.30, 1.60          20

Ф32         1.70, 2.00          10

Ф40         1.80, 2.20          10

Ф50         2.00, 2.50           5

 

== TIPAR ==>>>

Jo përçues: Izolim i mirë, duke siguruar një sistem të sigurt

Sipërfaqe e lëmuar:  Koeficienti i vogël i fërkimit për të siguruar që kabllot të kalojnë pa probleme

Rezistent ndaj zjarrit:  Vetë-shuarje, nuk mbështesin djegien

Rezistenca ndaj korrozionit:  Rezistent ndaj acideve, bazave dhe kripërave, duke siguruar një kosto më të ulët të mirëmbajtjes dhe një jetë më të gjatë të performancës

Forca e ndikimit:  Rezistent ndaj ngjeshjes dhe goditjes, i përshtatshëm për t'u futur në beton

Instalim i lehtë:  çimento tretës dhe bashkim filetimi

 

== PAKETIMI& DORËZIMI ==>>>

Paketimi: Copë në një pako, secila pako në një qese plastike printimi ose plotësojnë kërkesat tuaja.

Dorëzimi: Ne do të ngarkojmë mallrat në 7-10 ditë pasi të marrim depozitën nga klienti.

Aftësia e furnizimit: 3000 ton/ton në muaj

 

== PËRDORIMI ==>>>

1. Instalimi i instalimeve elektrike

2. Paraqitja e kabllove të zonës publike

3. Sistemi i sigurisë dhe mbrojtjes

4. Kablloja e brendshme

5. Kabllo nëntokësore

 

== APLIKIMI ==>>>

1) Zgjidhni një përshtatje pranverore me madhësinë e tubit PVC.

2) Lakoni tubin pasi të keni futur sustën në vendin e tubit ku duhet të përkulet.

3) Tubi PVC mund të përkulet nga 5° deri në 180 ° pa thyer.

4) Klienti mund ta instalojë tubin në qoshe pa përdorur bërryl.

 

== PËRPARËSI ==>>>

1) Mostra falas: Në dispozicion

2) Përshtatje: Çdo ngjyrë, madhësi, trashësi në varësi të kërkesës së klientit, gjithashtu mund të hapë model të ri për klientët.

3) QC: Anëtarët tanë të QC të cilët janë të rreptë, me përvojë dhe teknikë..

4) Koha e dërgimit: 5-10 ditë përfundoni një kub të lartë

5) Detajet e paketimit: Trunking kabllo PVC 25 copë në një pako, çdo pako në një qese plastike printimi ose plotësoni kërkesën tuaj.

6) Kushtet e pagesës: T/T, 30% si depozitë, 70% në shikim të kopjes BL 

7) 24 orë shërbim online: Çdo ide apo pyetje, ju lutemi na kontaktoni: export@shingfong.com

telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj