Prodhuesit e tubave PVC të ngurtë të Kinës Nigeria Bahrein Dignity Prodhuesit e tubave të instalimeve elektrike PVC të markës - Shingfong

Dërgoni kërkesë tani

Tub PVC i ngurtë Nigeria Bahrain Dignity i markës PVC tub instalime elektrike  

Ne mund të bëjmë tub PVC me prizë në çdo ngjyrë që dëshironi.  

Ne kemi tub tubacioni fleksibël PVC në 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm.

Ne kemi pajisje të ndryshme fleksibël të tubave PVC që ju të zgjidhni. 


Dërgoni kërkesë tani

Shingfong Kinë Tub PVC të ngurtë Nigeri Bahrein Dignity Prodhuesit e tubave të instalimeve elektrike PVC të markës Dignity - Shingfong, Shingfong ka një ekip të fortë për të ofruar cilësi të lartë para-shitje dhe pas shitjes

Tub PVC i ngurtë Nigeria Bahrain Dignity i markës PVC tub instalime elektrike

shërbimi, ne eksportojmë tubacione dhe kanalizime PVC në më shumë se 70 vende dhe rajone të ndryshme.


Dërgoni kërkesën tuaj
Produkti nuk prodhon zhurmë të lartë. Teknologjia e kontrollit të zhurmës është aplikuar në zhvillimin e saj për të thithur zhurmat.

FAQ

1.Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
Në përgjithësi, ne paketojmë PVC Trunking në çanta PE ose kuti kartoni, paketojmë tubacionin PVC në çanta PE.
2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
T/T 30% si depozitë, dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e përfunduara të produkteve dhe paketave përpara se të paguani bilancin.
3. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
EXW, FOB, CFR, CIF.

Përparësitë

1.Shingfong ka sasinë më të madhe të Madhësisë së Trunking PVC, nga min. 10x10mm deri në 200x100mm. Më shumë se 200 copë madhësi dhe trashësi të ndryshme.
2.Shingfong ka një ekip talentesh të R&D, ka nderin të marrë një Certifikatë Kombëtare të Autentifikuar të Ndërmarrjes së Teknologjisë së Lartë.
3.Shingfong ka 30 grupe të linjave të prodhimit të ekstruderit me dy vida, kapaciteti vjetor i prodhimit është 20,000 ton.
4.Shingfong mbulon një sipërfaqe prej 25,000 m², përmban 2 fabrika të prodhimit, 3 magazina si dhe ndërtesa zyrash.

Rreth Shingfong

Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong është themeluar në vitin 1995, ndodhet në nr. 168, Rruga QingDong, Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me vlerën e prodhimit prej 30 milion USD ose më shumë.


telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj