Trunking kabllo PVC me mur të trashë Kanal kabllor PVC elektrike 15x10 mm me shirit

Dërgoni kërkesë tani

Trunking kabllo PVC me mur të trashë Kanal kabllor PVC elektrike 15x10 mm me shirit  

1).Personalizimi: Çdo ngjyrë, madhësi, trashësi në varësi të kërkesës së klientit, gjithashtu mund të hapë model të ri për klientët.

 2). QC: Anëtarët tanë të QC të cilët janë të rreptë, me përvojë dhe teknikë..

 3). Koha e dorëzimit: 5-10 ditë përfundoni një kub të lartë

 4). Detajet e paketimit: Trunking kabllo PVC 25 copë në një pako, çdo pako në një qese plastike printimi ose plotësoni kërkesën tuaj.

 5) Afati i pagesës: T/T, 30% si depozitë, 70% në shikim të kopjes BL 


Dërgoni kërkesë tani

Trunking kabllo PVC me mur të trashë Kanal kabllor PVC elektrike 15x10 mm me shirit

1) Ne mund të bëjmë çdo gjatësi të trungut të kabllove PVC, si p.sh. 2 metra, 2,9 metra, 4 metra ose deri në kërkesën tuaj.

2) Ne mund të bëjmë trungun e kabllove PVC me ngjitës/ngjitës në ngjyrë blu, të bardhë, të kuqe.

3) Kemi aksesorë/pajisje për trungun e kabllove PVC nga 20x10 mm deri në 100x60 mm, si p.sh. kënd i sheshtë, majë e sheshtë, kënd i brendshëm, kënd i jashtëm, terminal, bashkues.

4) Paketimi:  copa në një pako, secila pako në një qese plastike printimi ose varet nga ju. Dizajni i qeseve plastike do të jetë transparent ose sipas kërkesës së klientit.

5) Transporti: ne do t'i ngarkojmë mallrat brenda 7-10 ditësh pasi të marrim depozitën nga klienti.


Dërgoni kërkesën tuaj

Trunking kabllo PVC me mur të trashë Kanal kabllor PVC elektrike 15x10 mm me shirit  


=== PËRSHKRIMI I TRUNKUT PVC ===>>>

1). Materiali:    Material i ri PVC 

2). Standard:  IEC 61084-2-1

3). Pamja e jashtme: E rrumbullakët e rregullt, e lëmuar, e lehtë, pa papastërti, paketim i bukur i denjë

4). Ngjyra:   Ngjyra e pastër, nuk ka njollë dhe plakje

5). Erë:   pa aromë, mjedisore.

6).Përdorimi:   Për instalime elektrike të brendshme, duke mbrojtur telin nën 1200v.

7).Efekti:   Pas përdorimit, instaloni me lehtësi dhe rregullim, instaloni në mënyrë të besueshme dhe është i përshtatshëm për mirëmbajtje, kërkim dhe shkëmbim.

8). Jetëgjatësia: Marka ShingFong e tubave PVC dhe trungut PVC janë kundër plakjes, jeta normale e përdorimit mund të jetë deri në 50 vjet. 

 

=== KARAKTERISTIKAT E TRUNKUT PVC ===>>>

1). Trashësia: Me temperaturën e duhur dhe teknologjinë e saktë të makinerive të kallëpeve, trashësia, madhësia, forma mund të kontrollohen saktësisht.

2). Fortësia: Nëse përkuleni, nuk mund të jetë më e lehtë për t'u thyer

3). Fortësia: Aftësia nën presion, rezistencë e lartë ndaj ndikimit

4) Rezistenca ndaj zjarrit: Rrëshirë PVC rezistente ndaj flakës, shumë rezistente ndaj djegies, vetë-shuarje e shpejtë.

5).Rezistenca ndaj korrozionit : rezistencë ndaj lagështirës, ​​acidit dhe alkalit, duke siguruar a kosto më e ulët e mirëmbajtjes dhe a jetë më e gjatë e performancës

7). Jo përçues:  izolim i shkëlqyer i energjisë elektrike, i cili i reziston tensionit 25 kv , duke siguruar a sistem të sigurt

8).Instalimi: lehtë për tu hapur dhe mbyllur ,shtytje-tërheqje e përshtatshme, e instaluar me çimentim tretës dhe bashkim filetimi

9). Kurseni koston: Mund të kursejë shumë më tepër shpenzime instalimi sesa tubat dhe pajisjet metalike për shkak të peshës së lehtë dhe të përshtatshme për instalim.

 

=== AKSESORË PËR TRANKING PVC ===>>>

Ne kemi pajisje tubacioni PVC me kënd të sheshtë / kënd të jashtëm / kënd të brendshëm / bashkues / majë të sheshtë / fundore me madhësi nga 20x10 mm në 100x60 mm.

 

=== FAQ ===>>>

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: T/T 30% si depozitë dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e përfunduara të produkteve dhe paketave përpara se të paguani bilancin.

 

Q2. Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 7 deri në 15 ditë pasi të keni marrë paradhënien tuaj.

 

Q3. Cila është politika juaj e mostrës?

Përgjigje: Mostra për konfirmimin e cilësisë dhe ngjyrës është pa pagesë, por klientët duhet të paguajnë koston e korrierit.

 

Q4. A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?

Përgjigje: Po, ne kemi një ekip profesional të QC për të ekzekutuar Inspektimin e Parë, IPQC (Kontrolli i Cilësisë së Procesit të hyrjes) dhe Inspektimin Përfundimtar.

 

=== MADHËSIA E TRUNKUT PVC ===>>>

telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj