Madhësia më e mirë popullore 25x16 Fabrika Shitet direkt Trunking kabllo PVC Trunking me tela elektrik plastik me çmim ekonomik

Dërgoni kërkesë tani

=== TRUNKING PVC DETAJE I SHPEJTË ===>>>

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë

Emri i markës: SF ose OEM

Lloji: Të ngurta

Lloji i biznesit: Prodhuesi

ngjyrë: e bardhe, e zeze, gri...

pamja: drejtkëndësh, katror, ​​dysheme me hark, në formë shkalle...

Madhësia: 10*10mm/15*10mm.........200*100mm

Gjatësia: 2-4 metra ose deri te klienti

Trashësia: 0.55mm,0.6mm,0.7mm....3.0mm

Pajisjet: këndi i jashtëm, këndi i brendshëm, tee etj

Marka: OEM

MOQ: 3000 metra

Standard: ISO TUV


Dërgoni kërkesë tani

Madhësia popullore 25x16 Shitet direkt në fabrikë Trunking kabllo PVC Trunking me tela elektrik plastik me çmim ekonomik  krahasuar me produkte të ngjashme në treg, ka avantazhe të pakrahasueshme të jashtëzakonshme për sa i përket performancës, cilësisë, pamjes etj., dhe gëzon një reputacion të mirë në treg. Shingfong përmbledh defektet e produkteve të kaluara dhe vazhdimisht i përmirëson ato. Specifikimet e Madhësia popullore 25x16 Fabrika Shitet direkt Trunking kabllo PVC Trunking me tel elektrik plastik me çmim ekonomik mund të personalizohet sipas nevojave tuaja.


Dërgoni kërkesën tuaj
Shingfong del në treg pasi i nënshtrohet shumë testimeve rigoroze dhe të rrepta vendase dhe ndërkombëtare të kërkuara nga industria e furnizimeve të zyrës.

FAQ

1.Cila është politika juaj e mostrës?
Mostra për konfirmimin e cilësisë dhe ngjyrës është pa pagesë, por klientët duhet të paguajnë koston e korrierit.
2. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
EXW, FOB, CFR, CIF.
3.A mund të prodhoni sipas mostrave?
Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike. Ne mund të diskutojmë më tej për ndërtimin e kallëpeve specifike.

Përparësitë

1.Shingfong ka sasinë më të madhe të Madhësisë së Trunking PVC, nga min. 10x10mm deri në 200x100mm. Më shumë se 200 copë madhësi dhe trashësi të ndryshme.
2.Shingfong i vendosur në Sihui City, Guangdong, duhen 90 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar Guangzhou Baiyun në fabrikën tonë. Fabrika jonë është afër Portit Guangzhou dhe Portit Shenzhen.
3.Shingfong ka 30 grupe të linjave të prodhimit të ekstruderit me dy vida, kapaciteti vjetor i prodhimit është 20,000 ton.
4.Shingfong ka një ekip talentesh të R&D, ka nderin të marrë një Certifikatë Kombëtare të Autentifikuar të Ndërmarrjes së Teknologjisë së Lartë.

Rreth Shingfong

Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong është themeluar në vitin 1995, ndodhet në nr. 168, Rruga QingDong, Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me vlerën e prodhimit prej 30 milion USD ose më shumë.


telefon:
+86 13430255265
telefon:
+86 758 3227222
faks:
+86 758 3227907
WeChat:
shingfong8
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj