A ia vlen të marrësh një ekip të shitjeve të Departamentit të Eksportit Shingfong? | Shingfong

marsh 11, 2022

nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi 24 orë në linjë!

Na kontaktoni me emailexport@shingfong.com, celular ose whatsapp +86-13430255265, wechat: shingfong8.

Dërgoni kërkesën tuaj
Ky produkt është eksportuar në shumë vende falë rrjetit të gjerë të marketingut.Anëtarët e ekipit të shitjeve


  1. MS HELEN  2. MS CERRY


MS GABY


MS DONNAFAQ

1.A mund të prodhoni sipas mostrave?

Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike. Ne mund të diskutojmë më tej për ndërtimin e kallëpeve specifike.


2. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një kuotim?

Madhësia e produkteve (Gjerësia x Lartësia x Gjatësia); Trashësia; Ngjyra (e bardhë ose gri ose ngjyra e personalizuar). Sasia.


3. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?

Në përgjithësi, ne paketojmë PVC Trunking në çanta PE ose kuti kartoni, paketojmë tubacionin PVC në çanta PE.


Përparësitë

1.Shingfong ka 150 punëtorë, ne jemi në gjendje të përfundojmë porositë në një kohë të shkurtër, edhe me kërkesë komplekse paketimi.

Shërbimi 2.OEM/ODM është i disponueshëm, për dizajn të veçantë të strukturës së trungut PVC, ne mund të bëjmë myk të ri.

3.Shingfong i vendosur në Sihui City, Guangdong, duhen 90 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar Guangzhou Baiyun në fabrikën tonë. Fabrika jonë është afër Portit Guangzhou dhe Portit Shenzhen.

4.Shingfong ka 4 copë pirun, ne jemi në gjendje të ngarkojmë kontejnerë 5 x 40HQ në një ditë.


Rreth Shingfong

Sihui Shingfong Plastic Product Factory Co., Ltd., është një prodhues profesionist i angazhuar në materiale me polimer të lartë, produktet e tij kryesore janë: tuba kabllosh PVC, tuba PVC, tuba kullimi PVC-U, tuba furnizimi me ujë PVC-U dhe aksesorë të ngjashëm. Shingfong është themeluar në vitin 1995, ndodhet në nr. 168, Rruga QingDong, Distrikti Dongcheng, Sihui City, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 38,8 hektarësh. Shingfong ka 30 grupe linjash automatike prodhimi, kapaciteti vjetor i prodhimit është 30,000 tonë, me vlerën e prodhimit prej 30 milion USD ose më shumë.


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj